Best CallRecorder

Best CallRecorder (S60 3rd) 1.05

Rozmowa kontrolowana

Zalety

  • Prosta obsługa
  • Wysoka jakość nagrań

Wady

  • Program nie informuje rozmówcy o nagrywaniu

Doskonały
9
Best CallRecorder to aplikacja pozwalająca na nagrywanie rozmów telefonicznych. Dzięki niej nie musisz już nerwowo szukać kartki aby zanotować ważną informację.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy go włączyć. Best CallRecorder będzie działał w tle nagrywając wszystkie wykonywane rozmowy. Jeśli zechcesz je odtworzyć, wystarczy wejść do aplikacji i wybrać plik oznaczony odpowiednią datą i godziną.
Best CallRecorder ma też funkcję dyktafonu. Włączona w tym trybie aplikacja będzie nagrywać dźwięk przechwycony przez mikrofon Twojej komórki.

Jakość nagrań jest bardzo dobra. Jedyne co można poprawić, to sterowanie odtwarzaczem. Jeśli więc chcesz mieć udokumentowane wszystkie rozmowy, to program dla Ciebie. Z pewnością spodobałby się także niektórym politykom. Pamiętaj jednak, ze legalnie możesz nagrywać jedynie swoje rozmowy, zaś savoir-vivre wymaga poinformowania rozmówców o zapisywaniu rozmowy. Podsłuchiwanie osób trzecich bez ich zgody jest w Polsce zabronione. Naszym zdaniem podsłuchiwanie w ogóle jest nieeleganckie.

Best CallRecorder to program do nagrywania rozmów. Jeśli widzisz dla niego zastosowanie, sprawdzi się bardzo dobrze.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na Symbian

Więcej
Best CallRecorder

Download

Best CallRecorder (S60 3rd) 1.05

Opinie użytkowników o Best CallRecorder

  • według Anonymous

    chyba fajne jak w koncu sie to jakos zaplaci.
    W wersji trial coś pika ciagle i denerwuje rozmówce i mnie. Może j...   Więcej